Cat Relax Light Grey PLUS

1699,00 zł
Cat Relax Cream PLUS

1699,00 zł
Cat Relax Light Grey

1499,00 zł
Cat Relax Cream

1499,00 zł
Drapak dla dużego kota Cat Relax  od RHR Quality jest idealny dla dużych i średnich kotów dzięki sizalowym słupkom o średnicy 12 cm i masie całkowitej 64kg.
Specjalny hamak obrotowy o średnicy 45 cm zawieszony przy górnej głównej leżance został wykonany z bardzo mocnego i grubego pluszu 600gr/mm
Pod względem wykonania i jakość drapak ten plasuje się na najwyższym podium. Miejsca do leżenia czyli każda z platform została pokryta grubym pluszem a wszystkie słupki zostały pokryte bardzo mocnym i wytrzymałym sznurem sizalowym. Jeżeli podczas drapania słupka lina sizalowa zostanie przerwana, nie stoczy się ona w dół ponieważ każdy jej centymetr jest przyklejony do słupka.
Drapak Cat Relax został przetestowany do łącznej masy 60 kg.
Specyfikacja produktu:
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupków.
- brak pluszu na słupkach
- gruby sizalowy sznur o średnicy 8 mm oraz słupek o średnicy 12 cm
Wymiary drapaka RHR Quality:
- podstawa o wymiarach długość 70 cm x szerokość 60 cm x grubość 4,00 cm
- wysokość 178 cm
- słupki sizalowe o średnicy nie mniejszej niż 12 cm pokryte grubym sznurem sizalowym o średnicy 8 mm ( ilość słupków 12 sztuk )
- obrotowy hamak o średnicy 45 cm pokryty bardzo miękkim pluszem
- główna leżanka o wymiarach długość 60 cm x szerokość 43 cm x wysokość pluszowych krawędzi 15 cm ze zdejmowana poduszką mocowaną do leżanki za pomocą rzepów
- domek do zabawy o wymiarach długość 50 cm x szerokość 60 cm x wysokość 50 cm.
- lina do zabawy
Uwaga: Każdy element drapaka można kupić także osobno. W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go po prostu wymienić.