Conny 80 Light Grey

Conny 80 Cream

Conny 80

Trochę szczegółów technicznych 

Czy wiesz że ...

Przeczytaj opis Conny 80

Drapak dla kota Conny  80 to drapak przeznaczony w dużej mierze dla dużego kota. Drapak ma kształt walca, beczki. Drapak Conny posiada duże miejsce do leżenia i dlatego pasuje idealnie dla dużych i masywnych kotów. Drapak posiada trzy przestonne wejścia i wyjścia o wymiarach 23 cm x 18 cm. Dzięki unikatowemu kształtowi stanowi także idealne rozwiązanie dla 2 lub 3 mniejszych kotów gdyż posiada aż 3 miejsca do leżenia. Drapak Conny to drapak o średnicy 45 cm co powoduje, że jest on bardzo stabilny. Twój kot może także wejść do schowka na dole i wyjść na pierwszym piętrze.

 
Specyfikacja produktu:
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupków.
- brak pluszu na słupkach
- gruby sizalowy sznur oraz słupek o średnicy aż 45 cm
Wymiary drapaka RHR Quality
- średnica 45 cm
- wysokość 80 cm
- ilość domków ( miejsc do leżenia ) 3
Uwaga: Każdy element drapaka można kupić także osobno. W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go po prostu wymienić.

W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go po prostu wymienić. Drapak Conny pokryty jest wysokiej jakości materiałem sizalowym odpornym na drapanie. Wysokość całego drapaka to 80 cm. Drapak wyposażony jest w 3 grube pluszowe poduszki które w przypadku zabrudzenia się można wyprać. Poduszki mocowane są do powierzchni za rzepów.