Drapak dla kota Conny Lougne  to drapak przeznaczony w dużej mierze dla dużego kota. Drapak ma kształt walca, beczki. Drapak Conny posiada duże miejsce do leżenia i dlatego pasuje idealnie dla dużych i masywnych kotów. Drapak posiada trzy przestonne wejścia i wyjścia o wymiarach 25 cm x 18 cm. Dzięki unikatowemu kształtowi stanowi także idealne rozwiązanie dla 2 lub 3 mniejszych kotów gdyż posiada aż 3 miejsca do leżenia. Drapak Conny to drapak o średnicy 44 cm co powoduje, że jest on bardzo stabilny. Twój kot może także wejść do schowka na dole i wyjść na pierwszym piętrze.
Drapak Conny pokryty jest wysokiej jakości materiałem sizalowym odpornym na drapanie. Wysokość całego drapaka to 110 cm. Drapak wyposażony jest w 4 grube pluszowe poduszki które w przypadku zabrudzenia się można wyprać. Poduszki mocowane są do powierzchni za rzepów.
Specyfikacja produktu:
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupków.
- brak pluszu na słupkach
- gruby sizalowy sznur oraz słupek o średnicy aż 44 cm
Wymiary drapaka Conny Lounge
- średnica 44 cm
- wysokość 110 cm
- ilość domków ( miejsc do leżenia ) 4
Uwaga: Każdy element drapaka można kupić także osobno. W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go po prostu wymienić.