Corner Coon Blackline Dark Grey

Corner Coon Blackline Light Grey

Corner Coon Taupe

Corner Coon Dark Grey

Corner Coon Light Grey

Corner Coon Cream

Corner Coon 

Trochę szczegółów technicznych 

Czy wiesz, że 

Przeczytaj opis Corner Coon

Drapak dla kota Corner Coon  o łącznej dopuszczalnej wadze do 40 kg od RHR Quality z ekstra mocnymi słupkami o średnicy 12 cm jest idealnym prezentem dla Twojego kota.

Leżanka o wymiarach długość 65cm x szerokość 49,5 cm ze zdejmowaną poduszką o grubości 5 cm którą można wyprać zapewnia Twojemu kotu wysoki komfortu podczas odpoczynku. Drapak zawiera także dwa hamaki obrotowe o średnicy 45 cm zamocowane do silnej ramy. Hamaki są wykonane z grubego pluszu. Hamak utrzyma kota do wagi 20kg.
użyć także 2 lub 3 kotom jednocześnie.
 
 
 
 
Specyfikacja produktu:
- wysoka jakość tekstylna pluszu o gramaturze 600gr/mm
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupków.
- brak pluszu na słupkach
- poduszka pluszowa o grubości 10 cm mocowana do górnej leżanki za pomocą rzepa.
 
Wymiary drapaka RHR Quality:
- podstawa o wymiarach długość 65 cm x szerokość 55 cm x grubość 4 cm
- wysokość 151 cm
- słupki sizalowe o średnicy nie mniejszej niż 12 cm pokryte grubym sznurem sizalowym
- 2 hamaki o średnicy 45 cm wyścielone grubym pluszem
- leżanka górna o wymiarach długość 60 cm x szerokość 45 i krawędzi o wysokości 15 cm i pluszową poduszką o grubości 5 cm
Dolna platforma będąca podstawą całej konstrukcji drapaka o wymiarach długość 65cm x szerokość 55cm x grubość 4 cm z domkiem pokrytym miękkim pluszem o wymiarach długość 55,5 cm x szerokość 30 cm x wysokość 25 cm zapewni twojemu kotu wszystko to o czym marzy podczas odpoczynku.
Schodki prowadzące z dolnej platformy na wyższy poziom zostały wykonane z włókna sizalowego przez co posiadają wysoką odporność na drapanie i zniszczenie. Drapak może być także złożony bez schodów.
Drapak Corner Coon został tak zaprojektowany, że nawet kot który z trudem skacze może z łatwością wejść z dolnej platformy na najwyższy poziom drapaka, dzięki unikalnemu rozmieszczeniu wszystkich platform. Drapak Corner Coon idealnie nadaje się do rogu mieszkania dzięki jego tylnej ścianie z kątem 90 st.