Media społecznościowe
Drapak dla kota Corner Coon  o łącznej dopuszczalnej wadze do 40 kg od RHR Quality z ekstra mocnymi słupkami o średnicy 12 cm jest idealnym prezentem dla Twojego kota.
Leżanka o wymiarach długość 65cm x szerokość 49,5 cm ze zdejmowaną poduszką o grubości 5 cm którą można wyprać zapewnia Twojemu kotu wysoki konfort podczas odpoczynku. Drapak zawiera także dwa hamaki obrotowe o śrenicy 45 cm zamocowane do silnej ramy. Hamaki są wykonane z grubego pluszu. Hamak utrzyma kota do wagi 20kg.
Dolna platforma będąca podstawą całej konstrukcji drapaka o wymiarach długość 65cm x szerokość 55cm x grubość 4 cm z domkiem pokrytym miękkim pluszem o wymiarach długość 55,5 cm x szerokość 30 cm x wysokość 25 cm zapewni twojemu kotowi wszystko to o czym marzy podczas odpoczynku.
Schodki prowadzące z dolnej platformy na wyższy poziom zostały wykonane z włókna sizalowego przez co posiadają wysoką odporność na drapanie i zniszczenie. Drapak może być także złożony bez schodów.
Drapak Corner Coon został tak zaprojektowany, że nawet kot który z trudem skacze może z łatwością wejść z dolnej platformy na najwyższy poziom drapaka, dzięki unikalnemu rozmieszczeniu wszystkich platform. Drapak Corner Coon idealnie nadaje się do rogu mieszkania dzięki jego tylnej ścianie z kątem 90 st.
Drapak został przetestowany do łacznej wagi 23 kg na kota. Drapak ten może posłużyć także 2 lub 3 kotom jednocześnie.
Specyfikacja produktu:
- wysoka jakość tekstylna pluszu o gramaturze 600gr/mm
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupkow.
- brak pluszu na słupkach
- poduszka pluszowa o grubości 10 cm mocowana do górnej leżanki za pomocą rzepa.
Wymiary drapaka RHR Quality:
- podstawa o wymiarach długość 65 cm x szerokość 55 cm x grubość 4 cm
- wysokość 151 cm
- słupki sizalowe o średnicy nie mniejszej niż 12 cm pokryte grubym sznurem sizalowym
- 2 hamaki o średnicy 45 cm wyścielone grubym pluszem
- leżanka górna o wymiarach długość 60 cm x szerokość 45 i krawędziamy o wysokośći 15 cm i pluszową poduszką o grubości 5 cm
Uwaga: Każdy element drapaka można kupić także osobno. W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go poprostu wymienić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corner Coon Blackline Light Grey 

1092,00 zł 
Corner Coon Creme

999,00 zł 
Corner Coon Light Grey

999,00 zł 

 

 

 

 

Corner Coon Taupe

999,00 zł 

 

 

 

 

 

 

Corner Coon Blackline Dark Grey 

1092,00 zł