Design Natural Leaves Bruin

Design Natural Leaves Bruin

Trochę szczegółów technicznych

Czy wiesz, że ...

Przeczytaj opis Design Natural Leaves Bruin

Ten drapak to wspaniały plac zabaw z mnóstwem opcji drapania i bardzo przestronnym (50cmØ) miejscem do leżenia na górze, gdzie Twoje koty mogą cieszyć się wspaniałym widokiem na pokój.

Dwie platformy mają średnicę 50 cm z wycięciem, dzięki czemu Twój kot (koty) może łatwo skakać w górę iw dół. Są one również w pełni obrotowe. Wyposażony w najmocniejszy 600 gramowy plusz! (przyklejone do płytek, dzięki czemu bardzo solidne i trwałe)

 

Przenieś się na zewnątrz dzięki temu pięknemu drapakowi, który zapewnia bezpieczeństwo na świeżym powietrzu w Twoim domu.

Dzięki dwóm słupkom sizalowym o średnicy do 15 cm, z których oba mają po 50 cm długości, naprawdę można drapać wszędzie i śledzić paznokcie. Podsumowując, ten drapak oferuje ogromną liczbę opcji drapania, co jest ergonomicznie ważne dla stawów Twojego kota.

Drapak Natural Leaves można zmontować w kilka minut i jest dostarczany z materiałem montażowym. Każdą część tego drapaka możesz zamówić osobno (również listki).

- wysokość 155 cm

 

Liście nadają mu bardzo naturalny wygląd i czynią go bardzo pięknym w salonie.

Liście są dołączone i są łatwe w instalacji. Ty decydujesz ile. (Wszystko jest umieszczone wraz z drzewem na zdjęciach, wszystko jest wliczone w cenę)

Przenieś się na zewnątrz dzięki temu pięknemu drapakowi, który zapewnia bezpieczeństwo na świeżym powietrzu w Twoim domu.