Maine Coon Feline Elite 190

Trochę szczegółów technicznych 

Czy wiesz, że ...

Przeczytaj opis Maine Coon Feline Elite 190

Designerski mebel do drapania dla dużych kotów, Maine Coon Feline Elite 190, to najnowocześniejszy designerski mebel zaprojektowany, narysowany i przetestowany przez zespół RHRQuality! Ten piękny mebel ma wszystko, co ma nowoczesne gospodarstwo domowe, ale zaprojektowany w stylu kocim. Ze względu na swoją solidną konstrukcję ten drapak szczególnie dobrze nadaje się dla kotów dużych ras, takich jak Maine Coon, Ragdoll lub Norweski Leśny i bez problemu poradzi sobie nawet z 5 (!) kotami jednocześnie.

 
 
 
Specyfikacja produktu:

Wymiary mebla do drapania: wysokość 190 cm x szerokość 91 cm x głębokość 45 cm

1 duży słup sizalowy o długości 79 (!) cm i średnicy 15 cm (śruba M8)

Wymiary domku dla kota: 40 cm wysokości x 90 cm szerokości x 45 cm głębokości

2 urocze poduszki (1 w domku zabaw i 1 w salonie)

Domek ma 3 (!) duże wejścia o średnicy do 25 cm (idealne dla dużych kotów)

1 mega duży salon o wymiarach 17 cm wysokości x 90 cm szerokości x 45 cm głębokości (odpowiedni dla 1 bardzo dużego kota lub 2 „normalnych” kotów)

Platformy wykonane z bardzo grubego pluszu o gramaturze 600 g/m2.

Podwyższenie na dole, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek pod meblami

Lina do zabawy wykonana z naturalnego sizalu

Waga ok. 50kg

Model obok drapaka ma ok. 1,65 m długości (nie wchodzi w skład zestawu!)

 

Przeprowadzimy Cię przez ten produkt od góry do dołu: ten mebel zaczyna się od niezwykle dużej części wypoczynkowej na górze (jest to największa, jaką RHR Pets zaprojektowała do tej pory!). Ta skrzynia do leżenia o szerokości 90 cm ma otwór o średnicy 25 cm po prawej stronie, dzięki czemu Twój kot może wspinać się i wspinać po platformach krok po kroku. W boksie do leżenia mamy też cudownie grubą, bo 4-5 cm poduchę, dzięki której Twój kot może marzyć na dużej wysokości (mebel ma prawie 2 metry wysokości, czyli ok. 1,9 m!)

Po platformach wzniesiesz się nad dom, gdzie Twój kot znajdzie słupek sizalowy o wysokości 79 cm. Idealny do prawidłowego rozciągania i rozciągania, co jest ergonomicznie bardzo ważne dla stawów i zdrowia Twojego kota. W domku znajdują się 3 otwory, 2 z boku i jeden na górze dla łatwego dostępu (dla Twojego kota, ale także do odkurzania. Wszystko zostało naprawdę przemyślane!). Jest też cudownie gruba poduszka, w której Twoje koty mogą się bawić i chować.

Drapak stoi również na nóżkach, dzięki czemu można łatwo odkurzać i myć pod spodem (wysokość jest idealna, jeśli używasz robota odkurzającego).

Podsumowując, jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z tego produktu. Idealny dla Twojego dużego kota, a także nie jest kolcem w oku dla nowoczesnych gospodarstw domowych lub dla kogoś, kto chce designerskich mebli dla kotów od RHRQuality!