Munchkin Light Grey

Munchkin Cream

Munchkin 

Trochę szczegółów technicznych 

Czy wiesz, że ...

Przeczytaj opis Munchkin 

Ten drapak Munchkin firmy Von Scratch o wysokości 106 cm i grubości 9 cm jest super wytrzymałym i kompaktowym drapakiem od RHR Pets. Odpowiedni dla kociąt oraz małych i średnich kotów. Munckin posiada hamak o średnicy 35cm i może udźwignąć do 10kg.

Drapak Munchkin firmy Von Scratch to drapak z sizalowymi słupkami o grubości 9 cm, który jest prawdziwym rajem do zabawy dla małych i średnich kotów, stąd nazwa: Munckin! Nadaje się nie tylko dla np. kotów brytyjskich krótkowłosych, świętych birmańskich i ragdoll, ale z pewnością także dla kociąt. Z tak ładnym drapakiem dla kota Twój kot może stracić energię, ale także zrelaksować się po całym dniu zabawy!

 

Słupki sizalowe o średnicy 9 cm mają sizal przyklejony do samego słupka. Dzięki tej technice zastosowanej przez Von Scratcha na drapaku Munchkina sizal się nie rozwinie.

Drapak Munckin ma ładną linę do zabawy o długości ok. 25 cm, a także super miękki hamak de Luxe o średnicy 35 cm. Ten hamak posiada wewnątrz mocny pierścień, który został przetestowany pod kątem nośności co najmniej 10 KG.

Zadbaj o kondycję i zdrowie swojego kota dzięki temu drapakowi! W końcu Twój kot ma wystarczająco dużo miejsca wokół drapaka, aby wypuścić parę. Dzięki 6 (!) słupkom sizalowym, z których najdłuższy ma 55 cm, nawet największe koty mogą się w pełni rozciągać i rozciągać, co jest ważne z punktu widzenia ergonomii stawów Twojego kota.

Ten kompaktowy, stabilny i stylowy drapak ma powierzchnię wypoczynkową o szerokości około 40 cm i głębokości 35 cm, dzięki czemu jest wystarczająco duży. Dzięki podniesionej krawędzi o wysokości 9 cm i tapicerowanej koi Twój kot będzie mógł wygodnie leżeć w tym siedzisku.