Drapak dla kota Royal Cat Palace od RHR Quality o łącznej wadze 100 kg to bardzo solidny drapak ze słupkami o średnicy 15 cm ze wszystkim o czym marzy Twój kot. Ogromna główna leżanka o wymiarach długość 60 cm x szerokość 43 cm zapewni Twojemu kotu maksymalny komfort podczas odpoczynku. Główna leżanka posiada także pluszową poduszkę o grubości 10 cm wykonaną z grubego i miękkiego pluszu. Obrotowy hamak o średnicy 45 cm wykonany jest także z tego samego pluszu co poduszka. Gęstość pluszu używanego przez RHR Quality to 600gr/mm. Zazwyczaj jest to maksymalnie 280 gr/mm
Solidna podstawa o wymiarach długość 170 cm x szerokość 60 cm x grubość 4 cm zapewnia stabilność całej konstrukcji.. Domek zabaw z pluszową poduszką o wymiarach długość 70 cm x szerokość 61 cm x wysokość 51 cm oraz to jedne z dodatkowych elementów wyposażenia drapaka. Aż 8 platform zapewnia, że Twój kot nie będzie się nudził. Dodatkowo obrotowy hamak o średnicy 45 cm z miękkiego pluszu spraw, że Twój kot będzie o nim śnił.
Specyfikacja produktu:
- słupki sizalowe pokryte grubym i bardzo wytrzymałym sznurem sizalowym. Sznur jest klejony do słupków.
- brak pluszu na słupkach
- gruby sizalowy sznur oraz słupek o średnicy 15 cm
Wymiary drapaka RHR Quality
- podstawa o wymiarach długość 170 cm x szerokość 60 cm x grubość 4,00 cm
- wysokość 191 cm rozpiętość od 170 – 265 cm
- słupki sizalowe o średnicy nie mniejszej niż 15 cm pokryte grubym sznurem sizalowym o średnicy 6-8 mm ( ilość w zestawie 13 )
- dwa obrotowe hamaki o średnicy 45 cm pokryty bardzo miękkim pluszem o maksymalnej dopuszczalnej wadze 20kg
- główna leżanka o wymiarach długość 60 cm x szerokość 43 cm x wysokość pluszowych krawędzi 15 cm ze zdejmowana poduszką mocowaną do leżanki za pomocą rzepów
- domek do zabawy o wymiarach długość 70 cm x szerokość 61 cm x wysokość 51 cm
Uwaga: Każdy element drapaka można kupić także osobno. W przypadku gdy któryś słupek został już przez Twojego kota zniszczony można go po prostu wymienić.