Drapak dla kota Royalty de Luxe od RHRQuality to solidny drapak z wyjątkowo grubymi sizalowymi słupkami o średnicy 20 cm, przestronnym leżakiem umiejscowionym na samej górze konstrukcji drapaka, środkową platformą do leżenia oraz dużym hamakiem.
Ten kompaktowy drapak posiada przestronne miejsce dla Twojego kota. Wygodny pluszowy hamak oraz bardzo duża platforma do leżenia wyłożona miękkim pluszem o wymiarach 55cm x 55 cm)
Słupki mają średnice co najmniej 20 cm. Dolny słupek jest zamontowany do podstawy 4 śrubami co daje maksymalną stabilność całej konstrukcji dzięki czemu nadaje się także dla kilku kotów jednocześnie.
Dzięki cudownie miękkiej poduszce Twój kot poczuje się bardzo komfortowo. Górna leżanka ma także wyjmowaną pluszową poduszkę którą można wyprać. Jest ona przymocowana do górnej leżanki za pomocą rzepów.
Obrotowy hamak to unikalne połączenie hamaka i podóżki. Hamak jest przymocowany do solidnej metalowej ramy. Został on przetestowany do wagi 20 kg (maksymalna waga zwierzęcia)
 Cechy drapaka marki RHRQuality to:
- Bardzo mocny materiał przymocowany (przyklejony) dokładnie do całej powierzchni drapaka (zarówno sznur sizalowy, materiał sizalowy jak i plusz – prócz części zdejmowalnych),
- Plusz o gramaturze tekstylnej 600 gr/mm,
- Bardzo duża wytrzymałość produktu na ciężar zwierzęcia, stabilna konstrukcja
- W przypadku zużycia jakiegokolwiek elementu można go zakupić także osobno.
Specyfikacja produktu:
- Podstawa o wymiarach: długość 60 cm x szerokość 60 cm x grubość 4,50 cm
- Wysokość całego drapaka 155 cm
- Słupki sizalowe podtrzymujące konstrukcję o średnicy nie mniejszej niż 20 cm (najsilniejszy drapak na rynku )
- Leżanka o wymiarach długość 60 cm x szerokość 43 cm x wysokość 15 cm ze zdejmowaną poduszką
- Hamak obrotowy o średnicy 45 cm do maksymalnej wagi 20 kg
Uwaga: Każdy element drapaka można zamówić także oddzielnie.